• Detail firmy

Jan Klicnar

Základní popis

Nabízím demoliční, výškové, terénní a malířské práce, zahradnické služby, kácení stromů a práce s motorovou pilou.

Adresa

Hostovice 17
530 02 Hostovice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01775839

Výrobky, činnosti

Demolice, malířské práce

Nabízím demoliční, výškové, terénní a malířské práce, zahradnické služby, kácení stromů a práce s motorovou pilou.

Kontaktní údaje

E-mail: klicaa@seznam.cz
WWW: sluzby-klicnar.webfree.cz

Kontaktní osoba

Jan Klicnar - Majitel

Mobil: +420 728 921 507
E-mail: klicaa@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AFR - zemní práce s.r.o.

Naše společnost se specializuje na provádění zemních prací. Zajišťujeme budování inženýrských sítí, demolice objektů, opravy komunikací a lesních cest, zahradní a parkové úpravy, terénní úpravy v nepřístupných místech, čištění rybníků, vodních nádrží, rekultivace, lomové práce, skrývky a mnoho jiného. Disponujeme moderními stroji a technologickým vybavením. Reference naleznete na stránkách firmy.

Pravda a syn - Transport, Logistic s.r.o.

Zajišťujeme mezinárodní autodopravu, se specializací především na Německo, Holandsko, Belgii, Dánsko, Švédsko a Anglii. Náš tým tvoří zkušení a spolehliví řidiči, automechanici a dispečeři. Dále provádíme zemní a výkopové práce bagrem a minibagrem, demolice, terénní úpravy. Mezi další služby, které poskytujeme patří také přistavení kontejneru, odvoz suti či prodej písku a kameniva.

HYDOR s.r.o.

Poskytujeme kompletní práce v oblasti rekonstrukcí rodinných domů. Věnujeme se komplexní stavební činnosti, zednickým a zemním pracím. Dále provádíme výstavbu inženýrských sítí a další služby spjaté s rekonstrukcí domů. Samozřejmostí je i zajištění materiálu a jeho dovoz na určené místo. V případě potřeby nabízíme i pronájem stavebních strojů a kontejnerovou dopravu. Vše rychle a kvalitně.