• Detail firmy

Jan Karpíšek

Základní popis

Zajišťujeme autodopravu, odvoz a likvidace suti, komunálního odpadu, výkopové zeminy a dřeva.Zajistíme dovoz písku, štěrku, zeminy, recyklátu, kůry, b

Adresa

Zámecká 61/5
643 00 Brno - Chrlice

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64315461
  • Služby

Výrobky, činnosti

Nabízíme služby pro firmy i soukromé osoby

ČR i na Slovensko.

Kontaktní údaje

E-mail: adkarpisek@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jan Karpíšek - Majitel

Mobil: 602 753 568
E-mail: adkarpisek@seznam.cz
WWW: www.adkarpisek.cz
Další firmy v oboru

Jan Habijanič

Zaměřujeme se na výkup železných a neželezných kovů. Zajišťujeme zpracování a odvoz kovového odpadu a zpracování CU a AL kabelů CNC strojem.

Ing. Roman Mendlík

Naše rodinná firma již od roku 1989 poskytuje komplexní služby v oblasti dopravy, logistiky a spedice. Specializujeme se na nákladní autodopravu s hmotností nákladů do 30 tun. V posledních letech se zaměřujeme především na přepravu nadrozměrných nákladů, a to po celé Evropě. Dále zajišťujeme přepravu osob, jak vnitrostátní, tak i mezinárodní. Díky letitým zkušenostem garantujeme 100% spokojenost.

LECHNER CZ, s.r.o.

Přepravními službami se zabýváme již od roku 1992 a od té doby jsme si vybudovali významné místo mezi dopravci. Zajišťujeme přepravu dálkovou, regionální i osobní, a to jak po ČR, tak i po celé Evropě. Spolupracujeme rovněž s partnerskými zahraničními firmami a díky tomu můžeme nabídnout dokonalou organizaci transportů. Spokojenost zákazníka je pro nás nejvyšší prioritou.