• Detail firmy

Jan Kadlec

Základní popis

Světelná reklama. Realizace provádíme po celé České republice. Veškeré konzultace a přípravy zdarma.

Adresa

Přemyslova 681/22
278 01 Kralupy nad Vltavou

Okres: Mělník
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66404835
DIČ:  CZ6706140661
Rok založení:  1998

Výrobky, činnosti

Realizace provádíme po celé České republice. Veškeré konzultace a přípravy, jako je výběr materiálu, provedení, zaměření nabízíme zdarma. Vyrábíme především řezáním z XPS a dalších materiálů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 805 850
E-mail: info@3d-svetelna-reklama.cz
WWW: www.3d-svetelna-reklama.cz

Kontaktní osoba

Jan Kadlec - Majitel

Další firmy v oboru

KPK DISPLAYS s.r.o.

Specializujeme se na výrobu produktových stojanů, vybavení maloobchodních prodejen regály, vitrínami, drátěnými závěsy, košíky a POS materiály. Nabízíme komplexní veletržní servis. Realizujeme pro naše klienty veletržní a výstavní expozice na klíč po celém světě, od návrhu po finální stavbu a demontáž, včetně zajištění cateringu, hostesek, logistiky, ubytování, letenek apod.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.

Alexandra Drtinová

Poskytujeme služby v oblasti reklamy a produkce. Zaměřujeme se na event marketing, zajištění hostesek a cateringové služby. Dále se specializujeme na návrh a realizace výstavních expozic a stánků dle požadavků zákazníků.