• Detail firmy

Jan Juřica

Základní popis

Výroba a montáž krovů, bednění, palubkových obkladů a podlah, lešení a půdních vestaveb ze sádrokartonu. Pokládka plovoucích podlah.

Adresa

Valašská Polanka 343
756 11 Valašská Polanka

Okres: Vsetín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  44923015

Výrobky, činnosti

Výroba a montáž krovů, bednění

Výroba a montáž krovů, bednění, palubkových obkladů a podlah, lešení a půdních vestaveb ze sádrokartonu. Pokládka plovoucích podlah.

Kontaktní údaje

E-mail: jurica.jan@centrum.cz

Kontaktní osoba

Jan Juřica - Jednatel

Mobil: +420 604 434 405
Další firmy v oboru

PURUPLAST, a. s.

Zabýváme se zpracováním a recyklací plastových odpadů, výrobou kvalitních plastových polotovarů i finálních produktů. Nabízíme zatravňovací dlažbu, kompostéry, plastové drtě, aglomeráty, regranuláty a pytle. Specializujeme se na zpevňování povrchů.

MAT-ES MAT s. r. o.

Firma se zabývá poradenstvím a prodejem materiálů pro elektro a stavebnictví. Elektroizolace, impregnační, lepící laky, pryskyřice, zalévací hmoty, tmely, smršťovací hadice, kabely, spojky, elektrické podlahové topení; reflexní tepelné izolace, parotěsné folie, bazénové plachty; obklady fasád- montované odvětrané fasády, vnitřní obklady, probarvené i foliované plastové palubky, plovoucí podlahy

RONELT - Zdeněk KEDROŇ

Zabýváme se ohýbáním trubek a profilů na kvalitních CNC a NC strojích. Vyrábíme výfuky a tlumiče. Veškerá naše produkce je spojena se souladem ekologické rovnováhy. Snažíme se plně naplnit požadavky našich odběratelů. Více na internetových stránkách.