• Detail firmy

Jan Jungr

Základní popis

Firma sídlí na Valdeku poblíž Kladna a zabývá se zakázkovou výrobou nábytku z masivu, dýhy a lamina.

Adresa

Karlovarská 187
273 51 Braškov

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  11275901

Výrobky, činnosti

Nábytek

Tzn. výroba obývacích stěn, ložnic, kuchyňských linek, stolů, židlí, předsíňových stěn, skříní, schodů, schodnic, stylového a atypického nábytku, zařizování kanceláří, obchodů, restaurací, ale i kaváren a barů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 604 822 050
E-mail: jungr.truhlarstvi@seznam.cz
WWW: www.truhlarstvijungr.wz.cz

Kontaktní osoba

Jan Jungr - Majitel

Další firmy v oboru

BÖHM IVO

Specializujeme se na zámečnickou činnost. Věnujeme se renovacím pro památkáře, kovářským pracím na zakázku, stavebnímu zámečnictví a dalším. Vyrobíme pro Vás ploty, brány, schodiště, konstrukce, stoly a stolky z kovu a další. Přizpůsobíme se Vašim individuálním požadavkům a přáním a objednanou zakázku provedeme od návrhu až po montáž.

Ma Maison Interiors, s.r.o.

Zabýváme se výrobou a prodejem dřevěného nábytku z masivu, který vyrábíme na míru dle Vašich přání a požadavků. Nábytek vyrábí ručně naši kvalifikovaní truhláři, kteří mají bohaté zkušenosti v oboru. Specializujeme se na francouzský styl. Dále nabízíme bytové doplňky, množství sortimentu a dekorací do kuchyně a jídelen, do zahrad, bytový textil, osvětlení a další.

HALBOS Nábytek s.r.o.

Věnujeme se výrobě zakázkového nábytku na míru. Navrhujeme a zhotovujeme šatní a vestavěné skříně na míru, kuchyně a kuchyňské linky, postele na míru, dětský a studentský nábytek, sestavy obývacích pokojů, dvoudílné a třídílné šatní skříně, předsíně na zakázku apod. Pro kompletní nabídku a ukázky naší práce navštivte naše webové stránky.