• Detail firmy

JAN JINDŘICH

Základní popis

Projekce a výstavba inženýrských staveb a opěrných zdí, odvodnění komunikací a veřejných prostranství. Oprava městských komunikací

Adresa

Třebovská 1515/10
405 02 Děčín

Okres: Děčín
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11443103
  • Služby

Výrobky, činnosti

projekce zdi stavby

Projekce a výstavba inženýrských staveb a opěrných zdí, odvodnění komunikací a veřejných prostranství. Oprava městských komunikací

Kontaktní osoba

Ing Jan Jindřich - Majitel

Mobil: +420 602 650 861
E-mail: apis@apis-dc.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Petr Sobotka

Naše společnost zajišťuje jeřábové práce s obsluhou. Provádíme zemní a výkopové práce, věnujeme se rovněž sanacím. Součástí poskytovaných služeb je i autodoprava Tatra sklápěčem T 815 83.

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.

ELKAP, s.r.o.

Zabýváme se komplexní výstavbou chlazených skladů, skladů s řízenou atmosférou ULO a také mrazíren. Dodáváme generátory ozónu, generátory dusíku, třídící linky na ovoce a zeleninu, absorbéry CO2, přenosné analyzátory plynu, bezpečnostní mechanické klapky, kompenzační vaky a mnoho dalšího. Zaměřujeme se také na výrobu rozváděčů nízkého střídavého napětí.