• Detail firmy

Jan Jerman

Základní popis

Nabízím drobné instalatérské práce (kapající kohoutek, výměna baterií, čištění odpadu, oprava splachování), zámečnické práce.a

Adresa

Lípová 118
273 08 Humny

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71024751
  • Služby

Výrobky, činnosti

Instalatérství

Kontaktní osoba

Jan Jerman - Majitel

Mobil: +420 603 115 611
E-mail: janjerman@seznam.cz
Další firmy v oboru

HÁJEK TOMÁŠ

Provádíme komplexní stavební práce. Nabízíme zajištění výstavby rodinných domů, renovace, rekonstrukce, malířské práce, sádrokartonářské práce, zateplování fasád, realizaci obkladů a dlažeb a mnoho dalšího.

Jonák s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti staveb a rekonstrukcí. Poskytujeme veškeré stavební práce včetně zateplování, rekonstrukcí objektů, montáží sádrokartonů a terénních úprav okolo Vašeho pozemku. Dále se zabýváme pokládáním podlah, elektroinstalacemi, malířskými či instalatérskými pracemi. Při vykonávání činností používáme pouze kvalitní materiál a snažíme se práci provést co nejrychleji.

TOPENÁŘ - Sejk

Zajišťujeme instalatérské a topenářské práce v Benešově a okolí. V oblasti vytápění a ohřevu jsme jedním z nejlevnějších dodavatelů, navíc jsou naše produkty ekologické šetrné. Montujeme kotle, tepelná čerpadla i solární kolektory pro rodinné domy, byty, chalupy a chaty, ale i pro školy, úřady či průmyslové objekty. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž opravy, rekonstrukce a servis topení.