• Detail firmy

Jan Jansa

Základní popis

Nabízíme provedení veškerých bouracích, zednických a dokončovacích prací. Zajišťujeme služby bezpečnostní agentury - hlídání objektů a staveb, domů a bytů.

Adresa

Litevská 2607
272 01 Kladno

Okres: Kladno
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88829588
DIČ:  CZ7601240614
  • Služby

Výrobky, činnosti

Stavební práce

Kontaktní údaje

Mobil: +420 776 354 000
E-mail: JansaJan0@seznam.cz
E-mail: security1@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jan Jansa - Majitel

Jana Látrová

Další firmy v oboru

Viktor Adamec

Hlavním zaměřením firmy jsou malířské, natěračské a stavební práce. Zajišťujeme rekonstrukce interiérů. Realizujeme rovněž půdní vestavby.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.

Bestlift, spol. s r.o

Zabýváme se výstavbou, modernizací, montáží a servisem výtahů, eskalátorů a travelátorů. Dodáváme elektrické lanové výtahy i hydraulické výtahy do bytových i nebytových objektů. Provádíme modernizace a kompletní výměny výtahů. V rámci servisu nabízíme opravy, provozní prohlídky, seřízení, mazání, čištění výtahů apod. Rovněž zabezpečujeme vyproštění osob, zvířat či nákladu z výtahu.