• Detail firmy

Jan Janoušek

Základní popis

Nabízíme stavby atypických kachlových kamen, sporáků a krbů včetně zaměření i projektu ve 3D s kompletní dodávkou materiálu.

Adresa

Filipova Huť 33
341 92 Modrava

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15867781

Výrobky, činnosti

Nabízíme stavby atypických kachlových kamen.

Nabízíme stavby atypických kachlových kamen, sporáků a krbů včetně zaměření i projektu ve 3D s kompletní dodávkou materiálu.

Kontaktní osoba

Jan Janoušek - Majitel

Mobil: +420 602 462 747

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

VK VACOVSKÝ GROUP s.r.o.

Vyrábíme kompletní komínové systémy a kouřovody k odvodu spalin od spotřebičů. Zajišťujeme frézování komínů a vložkování komínů. Mimo to realizujeme výrobu garážových vrat, plastových a hliníkových oken a dveří a dodáváme také bohaté příslušenství. Provozujeme vzorkovou prodejnu v Klatovech.

MIJAVA spol. s r.o.

Specializujeme se na elektro - instalace, kamerové systémy, zabezpečovací zařízení, topení, automatické kotle, vodoinstalace a tepelná čerpadla. Záleží nám na spokojenosti našich zákazníků, proto se snažíme vyjít vstříc všem požadavkům a přáním. Neváhejte nás kontaktovat a my vše zařídíme. Těšíme se na Vás.

et Euro Teplo a.s.

Specializujeme se na výrobu a dodávku kachlových a krbových kamen. Dodáváme krbová kamna, kachlová teplovzdušná kamna, ekologické automatické kotle, teplovzdušné výměníky, akumulační teplovzdušná kamna, kouřovody, krbové vložky i teplovzdušná peletová kamna. Nabízíme také zakázkovou kovovýrobu. Zhotovujeme celonerezové solární sprchy, terasové ohřívače na dřevo, topeniště k udírně apod.