• Detail firmy

Jan Janoušek

Základní popis

Nabízíme stavby atypických kachlových kamen, sporáků a krbů včetně zaměření i projektu ve 3D s kompletní dodávkou materiálu.

Adresa

Filipova Huť 33
341 92 Modrava

Okres: Klatovy
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  15867781

Výrobky, činnosti

Nabízíme stavby atypických kachlových kamen.

Nabízíme stavby atypických kachlových kamen, sporáků a krbů včetně zaměření i projektu ve 3D s kompletní dodávkou materiálu.

Kontaktní osoba

Jan Janoušek - Majitel

Mobil: +420 602 462 747

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

T O P I Klatovy, spol. s r.o.

Provádíme průmyslové a domovní plynovody, plynové přípojky, instalatérské a topenářské práce. Fotovoltaika, solární panely, tepelná čerpadla, včetně zajištění dotací.

et Euro Teplo a.s.

Specializujeme se na výrobu a dodávku kachlových a krbových kamen. Dodáváme krbová kamna, kachlová teplovzdušná kamna, ekologické automatické kotle, teplovzdušné výměníky, akumulační teplovzdušná kamna, kouřovody, krbové vložky i teplovzdušná peletová kamna. Nabízíme také zakázkovou kovovýrobu. Zhotovujeme celonerezové solární sprchy, terasové ohřívače na dřevo, topeniště k udírně apod.

SANI - TOP - GAS s.r.o.

Provádíme veškeré instalatérské práce v oblasti topení - voda - plyn. Zajišťujeme dodávky a montáž tepelných čerpadel, automatických kotlů na pevná paliva včetně přestaveb, solárních kolektorů. Instalujeme podlahové topení. Součástí poskytovaných služeb jsou rovněž revize a záruční i pozáruční servis topných systémů. Pro více informací navštivte naše webové stránky.