• Detail firmy

Jan Jakubův Kovárna POKLOP

Základní popis

Kovárna Poklop Vám nabízí kvalitu, rychlost a rozumné ceny v oblasti zámečnictví a uměleckého zpracování kovů. Dle přání zhotovíme kované brány, ploty, mříže, zábradlí, bezpečnostní mříže, ale také krbové soupravy, svícny a jiné výrobky do interiéru.

Adresa

Na Staré silnici 71
252 68 Kněževes

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71666711

Výrobky, činnosti

zámečnické práce

Kontaktní osoba

Jan Jakubův - Majitel

Mobil: 736 155 176
E-mail: janjakubuv@seznam.cz
WWW: www.kovarna-poklop.vyr...
Další firmy v oboru

JOKO šnekové dopravníky

Činnost naší společnosti je zaměřena na výrobu šnekových dopravníků, podávacích dopravníků, šnekovnic, šnekových spirál, dopravních šneků. Dále vyrábíme kovové mechanické hračky, realizujeme rovněž výrobu brán a plotů. Provádíme střihání, dělení a ohýbání plechů. Působíme v regionu Votice. Pro více informací o poskytovaných službách nás neváhejte kontaktovat.

Pure Metal s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme ocelové, nerezové a hliníkové konstrukce, schodiště, zábradlí, brány, ploty mnoho dalšího dle Vašich požadavků. Nabízíme výrobky pro strojírenský, automobilový, potravinářský a chemický průmysl.

Stellis, s.r.o.

Nabízíme abrazivní vodní řezání, řezání čistým vodním paprskem a mikrořezací technologií. Zajišťujeme i konvenční třískové obrábění na CNC soustruhu a CNC frézovacím centru.