• Detail firmy

Jan Hyánek

Základní popis

Kompletní elektroinstalační práce v rodinných a bytových domech, průmyslových, kancelářských, zemědělských objektech,instalace podlahového vytápění DEVI, sluneční elektrárny včetně všech povolení na klíč,centrální vysavače...

Adresa

Žíšov 77
391 81 Veselí nad Lužnicí

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  65022581

Výrobky, činnosti

Elektroinstalační práce

Kontaktní údaje

E-mail: elektrarny@hyanek.cz
WWW: www.elektrarnyodslunce.cz

Kontaktní osoba

Jan Hyánek - Majitel

Mobil: +420 777 618 832
E-mail: elektro@hyanek.cz
WWW: www.hyanek.cz
Další firmy v oboru

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

Energy Partner s.r.o.

Společnost realizuje prodej, montáž a servis tepelných čerpadel IVT. Pronájem elektrocentrál a jejich instalace zálohy UPS. Rekonstrukce elektrorozvoden a měření elektrické energie. Servis, revize a provoz fotovoltaických elektráren.

KOMI - ELEKTRO s.r.o.

Specializujeme se na dodávku a montáž elektroinstalace, slaboproudých zařízení včetně záručního i pozáručního servisu. Provádíme veškeré elektromontážní práce. Realizujeme i měření a regulace. Působíme v celém Jihočeském kraji, především v Českých Budějovicích.