• Detail firmy

Jan Hruška

Základní popis

vodoinstalatérské práce -vodovody vnitřní, venkovní -rekonstrukce rozvodů vody a odpadů -rekonstrukce potrubí -bytové rozvody.

Adresa

Soukenická 413
391 11 Planá nad Lužnicí

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  11341106

Výrobky, činnosti

vodoinstalatérské práce

vodoinstalatérské práce -vodovody vnitřní, venkovní -rekonstrukce rozvodů vody a odpadů -rekonstrukce potrubí -bytové rozvody včetně dodávky zařizovacích předmětů -bojlery, elektrické ohřívače vody, vodárny -zednické a obkladačské práce -malířské prá

Kontaktní osoba

Jan Hruška - Majitel

Telefon: +420 381 292 444
Další firmy v oboru

Koupelnové žebříky

Nabízíme ručně vyráběná designová otopná tělesa z broušeného nerezu s vynikající výhřevností a jedinečnými vlastnostmi. Provozujeme internetový obchod - nerezové koupelnové žebříky, nerezové koupelnové radiátory, nerezové topení.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

MAUSTR PLUS s.r.o.

Specializujeme se na realizaci staveb rodinných a bytových domů od poradenství, sestavení stavební dokumentace včetně cenové kalkulace až k samotné realizaci. Zajistíme veškeré řemeslné práce - zednické, tesařské, obkladačské, sádrokartonářské, instalatérské, klempířské a pokrývačské. Zvolte naši společnost a budete spokojeni.