• Detail firmy

Jan Hrnčiřík

Základní popis

Provádíme montáž a revize plynových zařízení a spotřebičů, záruční i pozáruční servis značek Baxi, Thermona a Immergas. služby plynárenské.

Adresa

Husova 165/5
602 00 Brno

Okres: Brno-město
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02150158

Výrobky, činnosti

Provádíme montáž a revize plynových zařízení

Kontaktní údaje

E-mail: krotiteleplynu@email.cz
WWW: www.krotiteleplynu.cz

Kontaktní osoba

Jan Hrnčiřík - Majitel

Mobil: +420 606 260 034
Další firmy v oboru

Jan Seidl

Zajišťujeme komplexní služby v oboru topení - voda - plyn na celém území Brna a v jeho okolí. Mimo instalatérských, topenářských a plynařských prací instalujeme tepelná čerpadla a zabezpečujeme havarijní servis na zavolání.

HORA ENERGY , s.r.o.

Společnost HORA ENERGY, s.r.o. se věnuje návrhu a realizaci úsporného osvětlení pro administrativní prostory, průmyslové a řemeslné prostory, skladovací prostory, obchodní prostory, prostory pro sportovní aktivity a venkovní osvětlení budov a kuminikací. Naše služby: Tvorba světelných projektů Výpočet návratnosti investice v závislosti na úspoře elektrické energie dodávka a montáž svítidel

BANETEL s.r.o.

Realizujeme výstavbu telekomunikačních sítí, instalujeme technologie 2G a 3G a zajišťujeme jejich servis a údržbu. Stavíme rovněž fotovoltaické elektrárny na klíč. Vyrábíme a montujeme ocelové konstrukce, navrhujeme a instalujeme ostrovní systémy, které nacházejí využití tam, kde není možnost připojení do elektrorozvodné sítě.