• Detail firmy

Ján Holub

Základní popis

Zaměřujeme se na výrobu zamečnických prvků, výrobu lehkých konstrukcí, zábradlí, schodišť, svářečské práce - černý materiál, nerez, hliník, dural, vrtání, závitování, montáže lehkých konstrukcí, demontáže.

Adresa

Liptovská 957/16
747 06 Opava

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74586009
DIČ:  CZ6105227480
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Svařování

- nerez, hliník, černé

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 486 733
E-mail: 1.holub@centrum.cz

Kontaktní osoba

Ján Holub - Majitel

Další firmy v oboru

ELOM s.r.o.

Provádíme elektroinstalační práce na zakázku od montáže, servisu, oprav až po pravidelné revize. Nabízíme elektromontážní práce, montáže a revize hromosvodů, silnoproudé instalace, instalace nízkého napětí, zkoušky elektrických zařízení, montáž elektrického vytápění apod. Zajišťujeme také montáže sádrokartonu do interiérů.

LUDIN Components s.r.o.

Specializujeme se na výrobu svařenců a menší průmyslové celky včetně opracování a povrchových úprav dle požadavků zákazníků. Vyrábíme pro domácí i zahraniční trh. Produkty dodáváme především do Německa, Rakouska, Polska, Francie a Holandska.

PORTAFLEX s.r.o.

Vyrábíme a montujeme protiprůvanové clony pevné či mobilní, barevné či průhledné. Dále nabízíme kyvná vrata, u nichž tvoří výplň průhledné měkčené PVC (variantně barevné či s mřížkovou výplní). Instalujeme rychlonavíjecí vrata. Dodáváme průhledné i neprůhledné posuvné stěny z pružných netříštivých materiálů. Zacloníme libovolné plochy - od malých technologických prostupů až po jeřábové dráhy.