• Detail firmy

Jan Hlinovský

Základní popis

Vyrábíme garážová vrata (sekční, výklopná, rolovací), vjezdové brány (posuvné, křídlové), průmyslová vrata (ocelová, hliníková rolovací a rychloběžná). Dále nabízíme pohony a kování pro vrata a brány, závory, markýzy, ploty, vícefunkční dveře.

Adresa

Stupno 187
338 24 Břasy

Okres: Rokycany
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45389501
Rok založení:  2000
Počet zaměstnanců:  2
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Automatická vrata, brány

Kontaktní údaje

Mobil: 606 381 614
Mobil: 607 206 642
E-mail: jhjgate@volny.cz

Kontaktní osoba

Jan Hlinovský - Majitel

Jiří Hlinovský

Telefon: 606 381 614
E-mail: jhjgate@volny.cz
Další firmy v oboru

Jaroslav Dienstpier - DIČI

Specializujeme se na výrobu a dodávky komponentů pro plastová okna a dveře. Vyrábíme kvalitní vyrovnávací a vymezovací zasklívací podložky a svařovatelné rohové spojky, které požívají mnozí výrobci oken a dveří. Provádíme mletí plastů na nožových mlýnech. Nadrcené suroviny mohou jít opět do výroby jako drť nebo jako regranuláty. Disponujeme mlýny různých velikostí, od minimlýnků až po velké mlýny.

VLAPOS s.r.o.

Zabýváme se kovovýrobou a zámečnictvím. Vyrábíme a dodáváme posuvné a křídlové brány i jejich komponenty. Náš sortiment zahrnuje: nové díly pro výrobu vrátek, vrat a posuvných bran usnadňujících výrobu a montáž, ozdobné ploty, mříže, garážová vrata, závory, plastové i dřevěné výplně, el. pohony, dálkové ovládání a mnoho dalšího. Více informací a ceník naleznete na našich webových stránkách.

KOVO - HOLUB Nepomuk s.r.o.

Zabýváme se komplexní kovovýrobou dle požadavků zákazníka. Provádíme zámečnické a svářečské práce. Vyrábíme železné a hliníkové kontejnery a pevné nástavby nákladních automobilů. Disponujeme výrobními halami s kvalitním vybavením, kontaktuje nás a domluvíme se na Vašich požadavcích.