• Detail firmy

Jan Heusler

Základní popis

Tvorba internetové a tiskové grafiky, 3D vizualizací, fotografiií a audiovizuálních záznamů ve spolupráci s uměleckými malíři, grafiky a kameramany.

Adresa

Křejpského 1529/3
149 00 Praha 4 - Chodov

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67932428

Výrobky, činnosti

Tvorba internetové a tiskové grafiky,

3D vizualizací, fotografiií a audiovizuálních záznamů ve spolupráci s uměleckými malíři, grafiky a kameramany.

Kontaktní údaje

E-mail: info@freemind.cz

Kontaktní osoba

Jan Heusler - Majitel

E-mail: info@freemind.cz

Jan Heusler - Majitel

Mobil: +420 608 967 187
Další firmy v oboru

AMADEUS - Petr Kopecký

Profesionální a komplexní grafické služby. Specializujeme se na tvorbu loga a firemní identity. Tiskové grafické služby, tvorba log, jednotný styl, webdesign, tvorba webových stránek. Spolehlivost, profesionalita a kvalita. To jsou benefity, na kterých stavíme a které ani v dnešní době nejsou zcela samozřejmé.

GRAPHIC Live spol. s r.o.

Poskytujeme komplexní grafické služby, služby DTP studia. Věnujeme se tiskovým službám, tvorbě a montáži velkoplošné reklamy, návrhu a realizaci reklamních materiálů, ale také interiérovému designu.

SKY Promotion s.r.o.

Agentura SKY Promotion s.r.o. působí po celé ČR a nabízí širokou škálu služeb zaměřených na kvalitní reklamní full-servis a promo akce, zajištění firemních akcí, hostesek, modelek, profesionálních caddy girls a dalšího personálu. Na míru ušijeme i reklamní, dárkové a propagační materiály. Pro firmy i jednotlivce zajistíme aplikace potisku i výšivek na reklamní textil.