• Detail firmy

Jan Herclík

Základní popis

Nabízíme Vám kompletní sortiment stavebních materiálů. Prodej písků, štěrků a kačírků v místě - skladem 13 druhů frakcí kameniva.

Adresa

Československé armády 75
471 54 Cvikov I

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13476351
  • Služby

Výrobky, činnosti

Prodej stavebnin, písků a štěrků

Prodej stavebnin, písků a štěrků. Provoz autodopravy s možností vykládky hydraulickou rukou

Kontaktní osoba

Jan Herclík - Majitel

Telefon: +420 487 751 433
Mobil: +420 731 585 699
E-mail: stavebniny.herclik@tiscali.cz
WWW: www.stavebninyherclik.estranky.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stanislav Vršťala - betonové výrobky

Naše firma pro Vás zajišťuje výrobu betonových svahovek Atalus pro opěrné stěny. Nabízíme výrobu betonových prvků, opěrných zeď, zahradních prvků, renovace starých žul a teras na stavbách, teracových dílů na míru. Snažíme se vyjít vstříc i tomu nejnáročnějšímu klientovi. Neváhejte se na nás obrátit.

DŘEVOOBCHOD - ČESKÁ LÍPA, s.r.o.

Zabýváme se prodejem dřevařského materiálu a doplňkového zboží. Náš sortiment zahrnuje: dřevěné desky, dřevěná okna a dveře, řezivo, hoblované produkty a nábytkové kování. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách. Velkoplošné materiály Vám nařežeme, desky naformátujeme a olepíme hrany. U nás zakoupené zboží Vám po domluvě také přivezeme. Pro více informací nás kontaktujte.

Jan Flieger - Stavebniny

Zabýváme se prodejem stavebních materiálů a dodáváme do celých jižních Čech a okolí. Nabízíme zdicí materiály, střešní krytiny, tepelné izolace. Dodáváme a montujeme eurookna, dřevěné dveře, plastová okna, sekční a průmyslová vrata, zárubně. Levně a rychle od zaměření po montáž. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.