• Detail firmy

Jan Hasoň

Základní popis

Internetový prodej špičkových italských vín.

Adresa

Plzeňská 2761/315
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71104739

Výrobky, činnosti

Delikatesní vína

Internetový prodej špičkových italských vín z vinařství Ca'Rugate, Castello di Verrazzano, Colterenzio, Conterno Fantino, Conterno Giacomo, Cordero di Montezemolo, Fontodi, Lis Neris, Lisini, Marchesi di Gresy, Montevetrano, Nino Franco a dalších.

Kontaktní údaje

E-mail: jan.hason@delikatesni-vina.cz
WWW: www.delikatesni-vina.cz

Kontaktní osoba

Jan Hasoň - Majitel

Mobil: +420 607 237 742
E-mail: jan.hason@delikatesni-vina.cz
Další firmy v oboru

Bašta a spol., s.r.o.

Provozujeme restauraci Bašta a zabýváme se výrobou vlastního piva. Pochutnat si můžete na různě připravené pečené kachně, zapít jídlo výborným pivem nebo si prohlédnout pivovar. Jako dezert nabízíme domácí italskou zmrzlinu bez přidaných chemických látek, kterou dodáváme do kaváren, hotelů, cukráren i restaurací.

BELGIAN BEER IMPORT

Zabýváme se dovozem a prodejem belgického, amerického a irského piva v různých variantách. Dodáváme také dárkové balení piv se stylovými sklenicemi. V našem sortimentu naleznete nabídku piv jantarových, nealkoholických, ovocných, polotmavých, pšeničných, světlých, tmavých, červených, Wit a Scout. Pro více informací navštivte naše webové stránky.

EMDrinks

Zabýváme se velkoobchodním prodejem alkoholických i nealkoholických nápojů. Prodáváme rovněž exklusivní pastilky, extra virgin olivový olej a přírodní sirupy. Pro kompletní nabídku navštivte naše webové stránky.