• Detail firmy

Jan Halama

Základní popis

Pravidelné i jednorázové úklidy - domácnosti, kanceláře, hotely, restaurace. Nabízíme úklidy po řemeslnících, mytí oken, vyklízení sklepů, půd.

Adresa

Bechyňská 1251/24
390 01 Tábor

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  76665305

Výrobky, činnosti

Pravidelné i jednorázové úklidy - domácnosti, kanceláře, hotely, restaurace. Nabízíme úklidy po řemeslnících, mytí oken, vyklízení sklepů, půd, garáží a stodol, čistění koberců a čalounění, údržbu nemovitostí, broušení a lakování podlah, čištění aut

Kontaktní údaje

Telefon: +420 775 279 075
E-mail: svetsluzeb@email.cz
WWW: www.svetsluzeb.7x.cz

Kontaktní osoba

Jan Halama - Majitel

Další firmy v oboru

PNEU-Myška s.r.o.

Poskytujeme služby autoservisu a pneuservisu v Českých Budějovicích. Provádíme veškeré běžné servisní opravy, geometrii, seřízení světel, nátěry podvozků, zajišťujeme STK. Prodáváme pneumatiky pro osobní i nákladní vozidla.

Vladimír Laszák

Specializací firmy je diagnostika, opravy a seřízení vstřikovačů a vstřikovacích čerpadel všech značek. Provádíme vytahování zarezlých a zatuhlých vstřikovačů z hlav motorů. Dále nabízíme pravidelné výměny olejů, filtrů a kapalin, výměny tlumičů výfuku, měření emisí diesel motorů, opravy a kontrolu brzdových systémů, diagnostiku, údržbu a servis vozidel včetně přípravy a zajištění STK.

Autoservis Božek

Zajišťujeme servis osobních automobilů všech značek do 3,5 tun, přípravu na STK, opravy disků, vyvažování kol a další služby autoservisu. Montujeme tažní zařízení a sklopné zařízení VAPOS. Prodáváme baterie a provádíme jejich údržbu. Věnujeme se rovněž opravám veteránů.