• Detail firmy

Jan Hakr

Základní popis

Výroba a montáž nábytku a kuchyňských linek. Dodávky a montáže dveří, obložkových zárubní nebo plovoucích podlah. Zajišťujeme i jiné truhlářské práce.

Adresa

Kozolupy 136
330 32 Kozolupy

Okres: Plzeň-sever
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  69935025

Výrobky, činnosti

výroba a montáž nábytku

Kontaktní údaje

Mobil: 608 063 485
E-mail: hakr.jan@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jan Hakr - Majitel

Další firmy v oboru

NEBE NÁBYTEK

Zabýváme se prodejem bytového, kancelářského a zahradního nábytku. Nabízíme široký sortiment od mnoha výrobců. Prodáváme obývací stěny, ložnice, kuchyňské linky, dětské pokoje - dětský nábytek, houpací křesla, rozkládací křesla, koupelnový nábytek a mnoho dalšího.

TRUHLÁŘSTVÍ Soukup & Burián

Specializací firmy je výroba kuchyní, vestavěných skříní a nábytku na zakázku. Naše truhlárna Vám navrhne a zrealizuje designově propracovaný nábytek ve vysoké kvalitě. Veškeré Vaše požadavky s Vámi zkonzultujeme a uděláme vše proto, abychom splnili Vaše představy a sny o bydlení. Nabízíme rovněž návrhy s 3D zobrazením. Realizované zakázky naleznete ve fotogalerii na našich webových stránkách.

Jaromír Osvald - Truhlářské práce

Provozuji truhlářství. Zabývám se výrobou, prodejem a montážemi oken, dveří, kuchyňských linek, schodišť, vestavěných skříní, nábytku a dřevěných konstrukcí. Hledáte-li spolehlivého truhláře, neváhejte mě kontaktovat. Fotogalerii realizovaných zakázek naleznete na stránkách firmy.