• Detail firmy

Jan Gryga

Základní popis

Nabídka restaurátorských prací a uměleckého řezbářství. Stavební restaurátorské práce, pozlacování, štuky, umělecké řezbářství, stolařství a malířství.

Adresa

Místecká 246
739 21 Paskov

Okres: Frýdek-Místek
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  10627651
DIČ:  -
Rok založení:  1990
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- stavební restaurátorské práce, pozlacování, štuky, umělecké řezbářství, stolařství a malířství.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 596 241 150
E-mail: jan81152@seznam.cz
WWW: www.jangrygar.vebnode.cz

Kontaktní osoba

Jan Grygar - Majitel

Mobil: +420 604 546 018
Další firmy v oboru

Pavel Kunc - Truhlářství

Zakázkové truhlářství Petr Kunc zajišťuje výrobu bytového, kancelářského i zahradního nábytku na míru dle požadavků zákazníka. Vyrábíme kuchyňské linky, obývací pokoje, ložnice, vestavěné skříně, komody, dětské a studentské pokoje, školní nábytek a mnoho jiného. Provádíme rovněž renovace kuchyní. Součástí poskytovaných služeb je návrh, doprava a montáž nábytku.

J.a.r.i.n.a gastro s.r.o.

Poskytujeme kompletní ekonomický, účetní a daňový servis pro podnikatelské subjekty. Věnujeme se zakládání obchodních společností na klíč - akciové společnosti i společnosti s.r.o. Zprostředkováváme krátkodobé i dlouhodobé pronájmy kanceláří či flexibilní pronájmy sídel společnosti na lukrativní adrese v centru Ostravy. Nabízíme možnost pořádání firemních akcí v malebných Jeseníkách.

Tomáš Paseka

Specializujeme se na realizaci střech na klíč včetně provádění nejrůznějších klempířských, pokrývačských a izolačních prací. Postavíme Vám středu od A do Z. Zabezpečujeme výrobu a montáž krovů, provedení izolací včetně nejrůznějších hydroizolačních služeb, pokrývání střech nejrůznějším materiálem dle Vašeho výběru, montáž klempířských prvků apod. Zajišťujeme také tesařské práce na zakázku.