• Detail firmy

Jan Formánek

Základní popis

Kompletní služby v oblasti videa a fotografie, nabízíme zdokumentování sportovních akcí, plesů, vystoupení, festivalů, hudební klipy, firemní prezentace, prezentace produktů,reklamní spoty, informační videa, atd...

Adresa

Pěkov 117
549 54 Pěkov

Okres: Náchod
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88602745

Výrobky, činnosti

Fotograf

Kontaktní údaje

E-mail: info@hofo.cz
WWW: www.hofo.cz

Kontaktní osoba

Jan Formánek - Majitel

Mobil: +420 737 060 454
E-mail: info@hofo.cz
Další firmy v oboru

Visuo

Vytváříme dokonalé značky, živé identity, vynikající tiskoviny, funkční webové stránky, kreativní reklamní kampaně, PDF katalogy a online marketing.

ELEKTRO DRAPAČ s. r. o.

Vyrábíme světelné i nesvětelné reklamy, prosvícené LED nebo zářivkami. Naše společnost Vám zajistí vše od návrhu až po finální instalaci, na přání vyřízení potřebných povolení a zajištění dlouhodobého servisu. Světelná reklama je vizitkou Vaší společnosti. Zvedněte si úroveň. Naším hlavním krédem je vysoká kvalita a splnění všech přání zákazníků. Hlavní je pro nás ta největší spokojenost.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.