• Detail firmy

Jan Foitl

Základní popis

Služby v oblasti desinfekce, dezinsekce a deratizace.Nabízím likvidaci vosích hnízd a instalaci sítí či bodců proti holubům.Zajišťuji úklidové služby

Adresa

Hurbanova 1175/18
142 00 Praha 4 - Krč

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71614907

Výrobky, činnosti

Služby v oblasti desinfekce, dezinsekce a úklid.

Provádím služby v oblasti desinfekce, dezinsekce a deratizace. Nabízím likvidaci vosích hnízd a instalaci sítí či bodců proti holubům. Zajišťuji úklidové práce.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 281 861 768
E-mail: foitlddd@foitlddd.cz
WWW: www.foitlddd.cz

Kontaktní osoba

Jan Foitl - Majitel

Mobil: +420 777 141 512

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KMK úklid s.r.o.

Zabýváme se veškerým úklidem malého i velkého rozsahu ve firmách, v domácnostech, skladech i jiných prostorech. Na výběr máte ze široké škály služeb. Zrenovujeme Vám podlahy, vyklidíme prostor, provedeme kompletní úklid, uklidíme po stavebních pracích či posekáme zahradu.

Šticha & syn s.r.o.

Provádíme veškeré zahradnické práce. Zajišťujeme realizace a návrhy zahrad či údržbu zeleně. Nabízíme úklidové služby. Provádíme čištění garáží a eskalátorů.

Lucie Jenšíková

Zajišťujeme internetový prodej úklidových pomůcek Eudorex, které můžete použít v celé domácnosti na široké spektrum povrchů. Dodáváme univerzální hadříky, hadříky z polyaktivního vlákna, nemačkavé utěrky na nádobí, houbičky s polyuretanovými kuličkami, supersavé mopy či mikrovláknové hadry. Nabízíme kvalitní čistící prostředky.