• Detail firmy

Jan Fleišmann

Základní popis

Vyrábíme nábytek a dřevěné doplňky. Nabízíme zhotovení a montáž interiérových i vchodových dveří a obložení stěn, stropů a schodišťových konstrukcí.

Adresa

Šumavské Hoštice 90
384 71 Šumavské Hoštice

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12881287

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku a dřevěných doplňků. Montáž dveří

Vyrábíme nábytek a dřevěné doplňky. Nabízíme zhotovení a montáž interiérových i vchodových dveří a obložení stěn, stropů a schodišťových konstrukcí.

Kontaktní údaje

E-mail: fleismann@volny.cz
WWW: www.volny.cz/fleismann

Kontaktní osoba

Jan Fleišmann - Majitel

Mobil: 723 052 613
Další firmy v oboru

Michal Zadražil

Zakázková truhlářská výroba. Naší doménou jsou především interiérové a vchodové dveře z masivu. Dále vyrábíme špaletová okna, schody, kuchyňské linky, vestavěné skříně, postele, noční stolky a jiný nábytek na míru, vše dle individuálních požadavků zákazníka. Garantujeme kvalitně odvedenou práci - spokojenost zákazníka je pro nás prioritou. Staňte si i vy jedním z nich!

Füllsack Vlastimil

Zpracovávání a prodej dřeva z vlastní pily. Dodáváme stavební a truhlářské řezivo všech rozměrů (trámy, fošny, latě) i palivové dřevo. Dále vyrábíme krovy, dřevěné palety a bedny, a to standardní i atypické. Zajišťujeme pořez kulatiny, sušení řeziva a IPPC ošetření palet.

KOINT Tábor s.r.o.

Kovoobrábění a zakázková zámečnická výroba ocelových konstrukcí, přístřešků, mříží, vrat, schodišť a plotů. Vyrábíme manipulační techniku a kovové vybavení provozoven. Působíme v Jihočeském kraji.