• Detail firmy

Ján Dvorský

Základní popis

Nabízím službu "hodinový manžel" v oblasti Praha 9 a širším okolí, po dohodě i jinde. Orientuji se na drobné opravy v domácnosti a úpravy interiéru, ale i exteriéru (zahrada,výroba pergol, balkóny, terasy, apod.).

Adresa

Žandovská 310/1
190 00 Praha 9 - Střížkov

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88171621
DIČ:  CZ6509266797
  • Služby

Výrobky, činnosti

Opravy a úpravy interiéru

Kontaktní údaje

Mobil: +420 775 507 600
E-mail: jan.dvorsky11@gmail.com
WWW: www.hodinovymanzeljano.cz

Kontaktní osoba

Ján Dvorský - Majitel

Další firmy v oboru

LOUVER.CZ s.r.o.

Zabýváme se dodávkou interiérové, exteriérové a zatemňovací techniky. V naší nabídce naleznete horizontální a vertikální žaluzie, plisé, látkové rolety, duo rolety, panelové posuvné stěny, baldachýny, hliníkové pergoly, košové a výsuvné venkovní markýzy. Zajišťujeme prodej sítí proti hmyzu do oken a dveří.

VEGAS Group s.r.o.

Matrace - online obchod. Ortopedické matrace, zdravotní matrace. Taštičkové, latexové a pružinové matrace. Poradenství a odborné články. Prodej doplňků na spaní, polštářů, lamelových roštů a postelí. Kompletní sortiment matrací Vegas pro zdravé spaní naleznete na našich internetových stránkách.

AXIOM REAL, spol. s r.o.

Zaměřujeme se na odstraňování graffiti, sprejů a barev, mytí fasád, čištění povrchů, hliníku, ochranné antigraffiti nátěry, antikorozní úpravy a nátěry. Prodáváme čistící výrobky na dřevo a kovy, fungicidní prostředky a další. Provádíme tryskání a pískování.