• Detail firmy

Jan Drbohlav

Základní popis

Společnost získává informace o kontaktech na vedoucí společností (CEO), na finanční ředitele (CFO) a na ředitele IT oddělení (CIO). Sbírá a ověřuje údaje o fyzických a právnických osobách.

Adresa

Táborská 1187
252 28 Černošice

Okres: Praha - západ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  61495409
DIČ:  CZ7106260392
Rok založení:  1994
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- sbírá a ověřuje údaje o fyzických a právnických osobách. V rámci komunikace se zákazníky ověřuje primární kontakty a získává další informace.

Kontaktní údaje

E-mail: info@firemni-kontakty.cz
WWW: www.firemni-kontakty.cz

Kontaktní osoba

Jan Drbohlav - Majitel

Mobil: +420 720 544 427
Další firmy v oboru

ANODA, s.r.o.

Specializujeme se na certifikovaná měření osvětlení, zpracování znaleckých posudků, studií, návrhů osvětlení, pasportů, generelů a koncepcí veřejného osvětlení a další. Zaměřujeme se i na osvětlení pracovišť, sportovišť a tunelů, denní osvětlení a zpracování dat.

Ing. Jan Vydržel

Zabýváme se správou sítí a databází. Poskytujeme poradenství v oblasti informačních technologií. Nabízíme hostingové a související činnosti, tvorbu e-shopů, zpracování dat.

ELVIS

Specializujeme se na výrobu, vývoj a prodej turniketových odbavovacích systémů, elektronických parkovacích automatů, docházkových systémů, přístupových systémů, automatických pokladen, bezkontaktních karet, náramků a jiných identifikačních médií. Naše identifikační a odbavovací systémy se hodí pro využití ve ski parcích, zábavních parcích, sportovištích, parkovištích, průmyslových areálech apod.