• Detail firmy

Jan Doucek

Základní popis

Nabídka veškerých zemních a stavebních prací, výstavby inženýrských sítí, komunikací či chodníků. Provádění rekultivace pozemků.

Adresa

Polní 295
267 06 Hýskov

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  73862452

Výrobky, činnosti

Zemní a výkopové práce

Kontaktní údaje

E-mail: doucek.jan@email.cz
WWW: www.jan-doucek.cz

Kontaktní osoba

Jan Doucek - Majitel

Mobil: +420 739 031 791
Další firmy v oboru

PROFA autodoprava, s.r.o.

Nabízíme sběr odpadů od občanů a organizací, zpětný odběr baterií a akumulátorů, likvidaci černých skládek, sběr nebezpečných látek, zpětný odběr elektrozařízení či odvoz bioodpadů. Zajišťujeme nákladní autodopravu, zapůjčování kontejnerů, zemní a dlaždičské práce.

PDS Benešov s.r.o.

Nabízíme stavby rodinných domů na klíč či kompletní rekonstrukce malých i velkých objektů. Zajišťujeme prodej dřeva a plošných materiálů ze dřeva a kování. Dodáváme palubky, OSB desky, laminátové LTD desky, nábytkové kování, kuchyňská dvířka a desky, nábytkové hrany a mnoho dalšího. Realizujeme formátování a olepování hran, zateplování rodinných domů, výstavbu hal na klíč.

KJ CZ stavební, s.r.o.

Naše společnost poskytuje služby v oblasti výkopových, zemních, bouracích a demoličních prací. Nabízíme pronájem stavební mechanizace včetně vyškolené obsluhy za skvělé ceny. Realizujeme stavební výkopy, terénní úpravy, vyrovnávání terénů, demontáž objektů, kácení stromů, prořez větví, vykopávání pařezů, recyklace a odvoz stavební suti.