• Detail firmy

Jan Dolejší

Základní popis

Výroba audiovizuálních děl: reportážní, propagační, reklamní, svatební, instruktážní i jiná videa. Grafický design: loga, tiskoviny, grafika internetových stránek, atd.. Fotografické služby: reportážní, reklamní fotografie.

Adresa

Nový Svět 46
512 46 Harrachov

Okres: Semily
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  88574997
  • Služby

Výrobky, činnosti

Videoprodukce

Kontaktní údaje

E-mail: burgproduction@gmail.com
E-mail: honza.dolejsi@centrum.cz
WWW: burgproduction.cz

Kontaktní osoba

Jan Dolejší - Majitel

Mobil: +420 728 426 939
E-mail: honza.dolejsi@centrum.cz

Filip Jäschke

Mobil: +420 739 358 149
Další firmy v oboru

BALKAN system s.r.o.

Nabízíme levný nízkonákladový tisk a kopírování v Liberci. I přes nízké ceny tisku zaručujeme zachování vysoké kvality. Dodáváme levné náplně do tiskáren, kvalitní inkoustové náplně, tonery a další. Prodejní a servisní středisko CISS (system průběžného doplňování inkoustu) pro domácnosti a firmy. Prodej CISS.

COPIA Liberec s.r.o. - pronájem kopírovacích strojů

Zaměřujeme se na prodej i pronájem kopírovací techniky, tiskáren a multifunkčních zařízení. Zároveň dodáváme sportovní trofeje, poháry, skleněné broušené trofeje, vavřínové věnce apod. Zajišťujeme potisk triček, hrnků, polštářů, látkových tašek, reklamních a dárkových předmětů. Realizujeme velkoformátový tisk plakátů, bannerů apod.

Ivan Král

Nabízíme služby v oblasti reklamy. Vytváříme firemní identitu, informační a orientační systémy, bannery, billboardy, polepy aut, reklamní letáky, katalogy a mnoho dalšího. Poskytujeme fotografické služby.