• Detail firmy

Jan Dokoupil

Základní popis

Půjčovny a prodejny vleků, chcete-li auto-přívěsů. Pronájem reklamní plochy na plachtě přívěsu,kompletní opravy autopřívěsů do 3,5 tuny, montáž tažných zařízení, pojištění. Pronájem lehkých užitkových automobilů.

Adresa

Zábělská 202/108
312 00 Plzeň 4 - Újezd

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  73410365
DIČ:  CZ8205022089
  • Služby

Výrobky, činnosti

Půjčovna a prodejna vleků.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 603 574 514
E-mail: info@pujcovna-vleku.cz
WWW: www.pujcovna-vleku.cz

Kontaktní osoba

Jan Dokoupil - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

B & S Servis Plzeň s.r.o.

Provozujeme odtahovou službu s možností převozu 2 osobních automobilů a 2 cestujících v odtahovém vozu. Možnost připojení vleku na další 2 automobily. Provádíme opravy silničních vozidel. Nabízíme drobné servisní práce na počkání. Zajišťujeme mezinárodní a vnitrostátní autodopravu do 3,5 tuny. Neváhejte se na nás obrátit. Jsme tu pro Vás, abychom Vám pomohli.

Tomáš Mahdalík - opravy stavebních strojů

Společnost byla založena v roce 2003. Poskytuje služby v oblasti oprav stavebních strojů, nákladních, užitkových a osobních vozidel. Pracujeme způsobem, který minimalizuje časové zatížení a snažíme se vytvořit ty nejvýhodnější podmínky a optimální řešení opravy při osobním jednání. Provádíme kompletní servis i pro náročné zákazníky. Snažíme se o ten nejlepší komfort, aby byly spokojeny obě strany.

Petr Padevět

Nabízíme transport osobních a užitkových vozidel do hmotnosti 3,5 tuny. Působištěm je Praha, ale i odtahy zajišťujeme v rámci ČR i celé EU, zejména Německa a zemí Beneluxu.