• Detail firmy

Jan Dlabal

Základní popis

Nabídka gastronomických služeb - cateringu, pořádání kurzů a seminářů o vaření, poradenství a foodstylingu.

Adresa

Karoliny Světlé 301/8
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  71401288

Výrobky, činnosti

Nabídka gastronomických služeb cateringu

Nabídka gastronomických služeb - cateringu, pořádání kurzů a seminářů o vaření, poradenství a foodstylingu.

Kontaktní údaje

E-mail: jandlabal@gastonmove.com

Kontaktní osoba

Jan Dlabal - Majitel

Mobil: +420 776 183 322
E-mail: jandlabal@gastonmove.com
WWW: www.gastonmove.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Knedlíky Láznička s.r.o.

Povýšili jsme knedlíky na umění. Společnost Knedlíky Láznička dodává široký výběr vysoce kvalitních knedlíků. Nabízíme knedlíky houskové, bylinkové, karlovarské, špekové, bramborové, bramborové plněné uzenou kýtou, ovocné - hruškové, meruňkové, borůvkové, jahodové, malinové a švestkové a bohatý výběr speciálních knedlíků. Do našich knedlíků nepoužíváme žádné konzervanty.

Jídelna Profil

Naše moderně vybavená kuchyň s přísným dodržování HACCP připravuje pro naše zákazníky hotová jídla - obědy, svačiny a další pokrmy z těch nejkvalitnějších čerstvých surovin dovážených přímo z jatek. Zajišťujeme catering a rozvoz obědů po Praze, Brandýse nad Labem a Čelákovicích. S provozem veřejného stravování máme bohaté zkušenosti. Neváhejte využít našich služeb, garantujeme 100% spokojenost!

ZLATÝ MELOUN, spol. s r.o.

Naše společnost se zabývá poskytováním služeb v oblasti gastronomie. Od roku 2000 zajišťujeme závodní stravování. Dále nabízíme cateringový servis na různých školeních, firemních akcích či soukromých oslavách. Věnujeme se rovněž projektování kuchyní a výdejen jídel včetně odborného poradenství v tomto oboru. Zpracujeme Vám gastronomický program na míru. Neváhejte nás kontaktovat!