• Detail firmy

Jan DITRICH

Základní popis

Rovnání karosérií automobilů postižených kroupami, rovnání důlků, opravy poškození od kamínků, leštění laku, opravy čelního skla bez nutnosti výměny.

Adresa

U laboratoře 552/18
162 00 Praha 6 - Střešovice

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47586028

Výrobky, činnosti

Autoservis, pneuservis, STK

Rovnání karosérií automobilů postižených kroupami, rovnání důlků, opravy poškození od kamínků, leštění laku, opravy čelního skla bez nutnosti výměny.

Kontaktní osoba

Jan Ditrich - Majitel

Mobil: +420 608 227 227
E-mail: jditrich@seznam.cz
WWW: www.autodentpraha.cz
Další firmy v oboru

Auto-pneu-servis Jenda s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis. Rychle a odborně provedeme diagnostiku problému a následně vyměníme nefunkční díl. Opravujeme motory, převodovky a startéry. Zajišťujeme prodej pneumatik pro osobní a nákladní automobily nebo motocykly.

Autoservis Mrvík s.r.o.

Autoservis a pneuservis Mrvík Praha 4 zajišťuje veškeré mechanické opravy vozidel, opravy, výměny a huštění pneumatik, výměny filtrů a olejů, plnění klimatizace, přípravu Vašeho vozu na STK a další služby, které s opravou auta souvisí. Otevřeno máme od pondělí do pátku, od 8.00 - 17.30 hod.

STANICE TECHNICKÉ KONTROLY MOTOL, s.r.o.

Nabízíme služby STK. Zajišťujeme prohlídky a technické kontroly osobních, dodávkových a nákladních vozidel i motocyklů a přívěsů, provádíme přestavby vozidel. Dovážíme automobily ze zahraničí. V rámci poskytovaných služeb nabízíme rovněž evidenční kontroly, které se požadují při převodu vozidla. Pravidelné technické prohlídce předchází měření emisí - nechte si je změřit při návštěvě STK.