• Detail firmy

Jan Chrostek

Základní popis

Nabízíme obecné a specializované kurzy angličtiny a francouzštiny (obchodní jazyk, konverzace, EU institucí) pro jednotlivce, firmy i instituce

Adresa

Verdunská 707/15
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46767452

Výrobky, činnosti

Vzdělávání a školení

Nabízíme obecné a specializované kurzy angličtiny a francouzštiny (obchodní jazyk, konverzace, EU institucí) pro jednotlivce, firmy i instituce

Kontaktní osoba

Jan Chrostek - Majitel

Telefon: +420 222 942 496
Mobil: +420 737 785 889
E-mail: info@opendoors.cz
WWW: www.opendoors.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

FBE Praha, s.r.o.

Jako konzultační a vzdělávací společnost pomáháme firmám dosahovat excelentnosti v efektivitě výrobních i obslužných procesů, v manažerských, obchodních a komunikačních dovednostech a v řízení a naplňování firemní i osobní strategie. Rozvojové programy, kurzy a projekty optimalizace procesů realizujeme po celé ČR a SR a s pomocí partnerů a know-how z mezinárodní poradenské sítě SPIN i globálně.

ACZ, spol. s r.o.

Specializujeme se na realizaci seminářů, kurzů a workshopů dalšího vzdělávání dospělých. Organizujeme přípravu zaměstnanců na klíč podle zadání našich zákazníků a pořádáme také kurzy a semináře pro veřejnost, včetně on-line kurzů. V našem širokém portfoliu jsou profesní akreditované a rekvalifikační kurzy, kurzy osobního managementu, komunikace a prezentace nebo zájmové a tvůrčí kurzy.

ATECO spol. s r.o.

Vyvíjíme telekomunikační software. Nabízíme programy pro pořízení, editaci a archivaci údajů o kabelových sítích, tarifikační a vyhodnocovací programy telefonního provozu a další. Na základě analýzy zákaznických dat optimalizujeme telekomunikační tarify a tím snižujeme firemní náklady.