• Detail firmy

Jan Chrostek

Základní popis

Nabízíme obecné a specializované kurzy angličtiny a francouzštiny (obchodní jazyk, konverzace, EU institucí) pro jednotlivce, firmy i instituce

Adresa

Verdunská 707/15
160 00 Praha 6

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46767452

Výrobky, činnosti

Vzdělávání a školení

Nabízíme obecné a specializované kurzy angličtiny a francouzštiny (obchodní jazyk, konverzace, EU institucí) pro jednotlivce, firmy i instituce

Kontaktní osoba

Jan Chrostek - Majitel

Telefon: +420 222 942 496
Mobil: +420 737 785 889
E-mail: info@opendoors.cz
WWW: www.opendoors.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AZ WELDING s.r.o. - Svářečská škola

Naše společnost zajišťuje školení a kurzy pro svářeče. Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme s výběrem nejvhodnějšího kurzu. Při dosažení velmi dobrých výsledků Vám můžeme doporučit zaměstnání u společností, které hledají kvalifikované pracovníky. Další naší činností je svařování hliníku a nerezi a drobné zámečnické práce.

Coffee Source, s.r.o.

Pražírna Coffee Source vyrábí a prodává výběrovou kávu, od jednodruhové kávy, přes různé směsi, až po bio kávu. Zajišťujeme rovněž dodávky a servis profesionálních kávovarů a technologií na pražení kávy. V neposlední řadě se věnujeme školení baristů. Navštivte naše internetové stránky, kde naleznete kompletní sortiment kávy včetně speciálních akčních nabídek či novinek.

FM Institute, s.r.o.

Nabízíme rekvalifikační a jiné vzdělávací kurzy z oblasti Facility managementu a správy majetku. Kurzy pořádáme jako veřejné i na zakázku pro jednotlivce nebo firemní skupiny, jsme schopni upravit i některé kurzy dle požadavku a zaměření Vaší firmy. Odborným garantem vzdělávacích programů je IFMA CZ.