• Detail firmy

Jan Chlubna

Základní popis

kuchyně, ložnice, dětské pokoje, počítačová pracoviště. Za použití veškerých dostupných materiálů a rozličných dřevin (buk, dub, olše, borovice, smrk), vyrábím tradičními postupy nábytek z lamina, masivu nebo v kombinaci masiv-dýha.

Adresa

Legionářská 760
675 51 Jaroměřice nad Rokytnou

Okres: Třebíč
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  13071670
Rok založení:  1990

Výrobky, činnosti

Nábytek

kuchyně, ložnice, dětské pokoje, počítačová pracoviště. Za použití veškerých dostupných materiálů a rozličných dřevin (buk, dub, olše, borovice, smrk

Kontaktní údaje

E-mail: janchlubna@seznam.cz
WWW: janchlubna.sweb.cz/indexe.htm
Další firmy v oboru

Truhlářství U Mlejna

Zabýváme se výrobou dřevěného nábytku na zakázku. Nabízíme zhotovení vestavěných skříní, postelí, dveří vč. obložek, kuchyní, schodišť, kancelářského nábytku a dalších dřevěných výrobků.

Wiesner-Hager Project s.r.o.

Zabýváme se výrobou a distribucí kvalitního nábytku do komerčních prostor. Dodáváme pracovní a barové židle, jak v dřevěném, tak i kovovém provedení. Dále nabízíme široký sortiment sklopných, mobilních a flexibilních stolů. Zajišťujeme rovněž návrhy interiérů - Vaši kancelář či provozovnu vybavíme nábytkem dle Vašich přání. Neváhejte nás kontaktovat a staňte se i Vy našim spokojeným zákazníkem!

JIHLAMAX, spol. s r.o.

Designové návrhy interiérů a výroba kuchyní, bytového a kancelářského nábytku na míru - Vysočina a Jihočeský kraj. Výrobní program firmy zahrnuje především kuchyňské linky, nábytek do předsíní, vestavěné skříně, dětské pokoje atd. Naší vzorkovou prodejnu nábytku naleznete v Jihlavě a eshop na www.jihlamax.cz. Těšíme se na Vaši návštěvu!