• Detail firmy

Jan Cháňa

Základní popis

Poskytujeme úklidové služby domácností i komerčních prostor.

Adresa

Wilsonova 80
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  66888531
  • Služby

Výrobky, činnosti

Úklid a čištění

Kontaktní údaje

Telefon: +420 607 737 373
E-mail: jan.chana@seznam.cz
WWW: www.vesta-vesta.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Micron Praha, s.r.o.

Služby v oblasti ekologie, ochrany životního prostředí a odpadového hospodářství se zaměřením zejména na průmysl. Zajišťujeme recyklaci a likvidaci nebezpečných odpadů, zneškodňování biologických odpadů, provádíme revize a čištění odpadních nádrží, vložkování nádrží, opravujeme a rekonstruujeme zařízení olejového hospodářství atd. K provádění těchto činností vlastníme všechna potřebná osvědčení.

OMOS PLUS s.r.o.

Úklidový servis a úklidové služby v Praze pro firmy, kanceláře a byty. Firma zajistí úklidové práce pro administrativní budovy, školy, hotely, penziony, restaurace, pro výrobní a průmyslové haly a další prostory dle požadavků a přání zákazníka. Záleží nám na Vaší spokojenosti, vyjdeme Vám vstříc. Vybírejte z úklidových služeb v oblastech pravidelných úklidů, mytí oken, čištění koberců či podlah.

FAT Praha, s.r.o.

Naše společnost zajišťuje údržbu bytového fondu již 26 let. V rámci této činnosti provádíme veškeré elektroinstalační, vodoinstalatérské, topenářské, zednické, kominikcé, klempířské, truhlářské, lykýrnické a úklidové práce. Léty nabyté zkušenosti jsou zárukou odborně a včas provedených kvalitních služeb. Poskytujeme prodlouženou 36-ti měsíční záruku. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat!