• Detail firmy

Jan Chadraba

Základní popis

Správa a servis počítačů, notebooků a sítí pro domácnosti, firmy a státní správu.

Adresa

Starobabická 250
251 01 Babice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  02739232

Výrobky, činnosti

Správa a servis počítačů

Kontaktní údaje

E-mail: info@jchservis.cz
WWW: www.jchservis.cz

Kontaktní osoba

Jan Chadraba - Majitel

Telefon: 602 108 563
Další firmy v oboru

Jiří Kiszely

Nabízíme prodej a servis počítačů, příslušenství, spotřební materiál do tiskáren. Zabýváme se správou IT systémů ve firmách. Provádíme pravidelné i jednorázové servisní úkony. Zajišťujeme pozáruční opravy počítačů všech značek a notebooků zn. Acer, Toshiba, Asus, Fujitsu, Packard-Bell, HP, CompaQ. Vyměňujme LCD panely u všech notebooků. Věnujeme se rovněž instalacím optických sítí.

Michal Beneš - spotřební materiál pro tiskárny

Zabýváme se prodejem veškerého spotřebního materiálu do tiskáren. Nabízíme tonery, cartridge, papíry do tiskáren a to od všech značek (HP, Canon, Epson, Samsung atp. Pomůžeme Vám i s opravou PC a prodejem dalších komponentů k PC.

METRONOMY CZ s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávky, montáž a servis výpočetní a telekomunikační techniky, kamerových a zabezpečovacích systémů. Zajišťujeme správu počítačových sítí, servisní služby, zálohování dat, elektromontáže, školení a poradenství v oblasti IT. Součástí poskytovaných služeb je rovněž kopírování až do velikosti A3, skenování, tisk fotografii atp. Pro více informací navštivte naše webové stránky.