• Detail firmy

Jan Červinka

Základní popis

Prodáváme a montujeme sekční a výklopná garážová vrata Hörmann, privátní i průmyslová, dále vchodové a interiérové dveře Hörmann a pohony bran.

Adresa

Durdická 924
672 01 Moravský Krumlov

Okres: Znojmo
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74688073

Výrobky, činnosti

Prodáváme a montujeme sekční a výklopná garážová

Prodáváme a montujeme sekční a výklopná garážová vrata Hörmann, privátní i průmyslová, dále vchodové a interiérové dveře Hörmann a pohony bran.

Kontaktní údaje

E-mail: jancervinka@quick.cz

Kontaktní osoba

Jan Červinka - Majitel

Mobil: 777 084 266
Další firmy v oboru

STESYS, s.r.o.

Specializujeme se na modulové stavby modulPLAN, výplně stavebních otvorů, odvětrávané fasády COR-TEN a interiérové montované příčky.

Stavím dům, a.s.

Nabízíme komplexní služby stavební firmy. Realizujeme rekonstrukce stavebních objektů, výstavbu rodinných domů, revitalizace bytových domů, dodatečné zateplení fasád, hodnocení energetické náročnosti budov, realizaci zpevněných ploch, demolice objektů, přepravu těžkých strojů, dodávku zakázkového nábytku, kuchyňských linek i vestavěných skříní na míru.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.