• Detail firmy

Jan Čelikovský

Základní popis

Fotografické služby všeho druhu: - portréty (osobní, firemní, rodinné) - reportážní fota (veletrhy, festivaly) - umělecká tvorba (černobílé fotografie) Výroba nástěnných kalendářů na klíč. Profesionalita, velmi vstřícné ceny, flexibilita.

Adresa

Ke Klínku 912/2
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76397572
  • Služby

Výrobky, činnosti

Fotografické služby

Nabídka uměleckých, reportážních a svatebních fotografií, focení exteriérů i interiérů hradů a zámků.

Kontaktní údaje

E-mail: yan@ybstudio.cz
WWW: www.ybstudio.cz

Kontaktní osoba

Jan Čelikovský - Majitel

Mobil: +420 606 793 604
E-mail: yan@ybstudio.cz
Další firmy v oboru

René Volfík

Fotografujeme společenské, kulturní, politické, sportovní a firemní akce. Specializací firmy je především reportážní fotografie. Do našeho portfólia patří rovněž fotodokumentace výrobních procesů a drobné produktové fotografie. Nedílnou součástí poskytovaných služeb je fotografování svateb. Neváhejte nás kontaktovat! Vyfotíme Váš velký den k Vaší spokojenosti.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.

JAN HOLOMEK - FOTOGRAF

Fotografuji firemní akce, společenské akce, svatby, maturitní plesy. Neváhejte se na mě obrátit i v případě jakýchkoliv zakázkových fotografií. Mohu Vám zaručit spolehlivost, brilantnost všech fotografií a solidní jednání.