• Detail firmy

Jan Čejka

Základní popis

Nabídka služeb v oblasti webdesignu a webhostingu. Poskytujeme internetová řešení na míru, pravidelnou údržbu počítačů a jejich správu, konzultace.

Adresa

Široká 166, Červené Záhoří
391 37 Chotoviny

Okres: Tábor
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  67643604

Výrobky, činnosti

webdesign a webhosting

Kontaktní údaje

E-mail: lapwing@lapwing.cz
WWW: www.lapwing.cz

Kontaktní osoba

Jan Čejka - Majitel

Mobil: +420 724 321 608
Další firmy v oboru

ArrowSys s.r.o.

Specializujeme se na vývoj software a ekonomických systémů. Zajišťujeme odpovídající hardware včetně zaškolení, online 24h podpory, konzultace a servisu. Dodáváme systémy pro elektronickou evidenci tržeb. Zabezpečíme zřízení jakéhokoliv certifikátu z nabídky I.CA pro efektivní a důvěryhodnou elektronickou komunikaci s úřady státní správy.

AMBICA s.r.o.

Zabýváme se dodáním řešení Business Intelligence, Data Warehousing a CRM. Nabízíme řešení pro prezentaci dat, řízení výkonnosti, intuitivní vytváření sestav, podporu kritických aplikací, řešení pro snižování nákladů, řízení výkonnosti či podnikové platformy.

Creative Distribution s.r.o.

Správou počítačových sítí se zabýváme již od roku 2000. Zajišťujeme opravy a servis počítačů, notebooků a jiné výpočetní techniky včetně čištění či odvirování nebo záchrany dat z pevných disků. Součásti poskytovaných služeb je rovněž ekologická likvidace výpočetní techniky. Dále dodáváme hardware i software. Jsme certifikovaným partnerem těchto firem: ESET, MICROSOFT, Hewlett-Packard a IBM/Lenovo.