• Detail firmy

Jan Cedidla

Základní popis

Společnost je výrobcem neoprenových a membránových obleků v ČR a SR. Prodej neoprenových obleků, potápěčské techniky, vodáckých obleků a vybavení.

Adresa

Na honech III 4931
760 05 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  40414213
DIČ:  CZ480306106
Rok založení:  1992
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- výroba neoprenových obleků pro sportovní a rekreační potápění, pro windsurfing, rafting, kiteboarding, rybolov a podobné vodní sporty, výroba profesionálních suchých neoprenových a trilaminátových obleků pro pracovní potápění, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 433 343

Kontaktní osoba

Jan Cedidla - Majitel

Další firmy v oboru

Robert JECH s.r.o.

Vyvíjíme, vyrábíme a dodáváme plachtové párty stany a stánky, mobilní přístřešky, haly, hangáry, kravíny, seníky, slunečníky, autoplachty, kryty, trampolíny, vodní skluzavky, vaky na vodu, potraviny, hnojiva. Vyvíjíme a vyrábíme vratové rolovací plachtové systémy. Oplášťujeme pergoly, altány, terasy, garážová stání, bazény, jímky, lodě. Šijeme hrací sestavy, bazénky, sedací a relaxační vaky.

TennisPlanet Polska Tomasz Bonar

TennisPlanet Polsko nabízí sportovní vybavení a oblečení thermoactive. Kromě holandského značkových výrobků Tyger nabízíme našim zákazníkům všechny produkty jsou k dispozici v evropských soudů.

BEST BOWLING s.r.o.

BEST BOWLING se nachází v nákupním centru Metropole Zličín, k dispozici je 12 profesionálních bowlingových drah a kulečníkové stoly s restaurací a barem v plně klimatizovaných prostorách. Nabízíme možnost pořádání firemních i soukromých akcí s kapacitou 200 osob, velkoplošnou projekci. Vaříme také polední menu. Garantujeme 100% spokojenost a skvělou zábavu! Těšíme se na Vás!