• Detail firmy

Jan Burian

Základní popis

Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků, zprostředkování obchodu a služeb, velkoobchod a maloobchod.

Adresa

Luká 149
783 24 Luká

Okres: Olomouc
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  64264165
DIČ:  CZ8402224468

Výrobky, činnosti

Výroba potravinářských a škrobárenských výrobků

Kontaktní údaje

E-mail: masoburian@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jan Burian - Majitel

Mobil: +420 608 622 790
E-mail: masoburian@seznam.cz
Další firmy v oboru

REGIONALL EXPRESS s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej ovoce a zeleniny. Prodáváme rovněž bylinky, houby, panenské oleje, freshové šťávy, svačinové saláty atd. Letecky importujeme čerstvé bylinky a exotické plody. Nabízíme potraviny v nejvyšší kvalitě, které také rozvážíme do hotelů, restaurací, barů, škol, školek a dalších gastro provozoven po celé jižní Moravě. Máme nejpestřejší sortiment za nejlepší ceny.

NAMA spol. s r. o.

Zabýváme se velkoobchodním prodejem tradičních ovocných a zeleninových výrobků z Makedonie. Nabízíme balkánské potraviny, ovocné zavařeniny, sterilovanou zeleninu a zeleninové pomazánky. Jsme dovozcem a distributorem potravin a specialit.

Milan Vocílka - Velkoobchod pro potravináře

Velkoobchodní prodej širokého sortimentu pro řezníky a uzenáře, pro výrobny lahůdek a polotovarů, pro stravovací provozy a pro maloobchodní prodejny. Pro všechny odběratele poskytujeme poradenství v oblasti použití sortimentu a zdůraznění výhod. Rozšíření sortimentu zboží, gramáž balení a ostatní možnosti jsou předmětem ujednání. Obchodní podmínky se sjednávají s odběratelem individuálně.