• Detail firmy

Jan Bršťák - REELZA

Základní popis

Provádíme montáže, opravy, revize a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení.

Adresa

Dlouhá 12
793 43 Stará Ves

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12668605
DIČ:  CZ5710152074
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektromontážní práce Rýmařov, Olomouc, Bruntál

Zajišťujeme elektromntážní práce Rýmařov. Elektromontážní práce v bytové i průmyslové výstavbě, montáž kompenzace v rozvodnách NN.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 883 258
Fax: +420 554 211 493
E-mail: reelza@seznam.cz
WWW: www.reelza.cz

Kontaktní osoba

Jan Bršťák - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

František Uher

Poskytujeme komplexní služby v oblasti BOZP. Zajišťujeme školení BOZP, služby koordinátora BOZP, revize tlakových a zdvihacích technických zařízení, technické prohlídky manipulačních vozíků atd. V rámci naší činnosti vytváříme rovněž firemní předpisy a dokumentace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

K2 atmitec s.r.o.

Jsme předním výrobcem informačních systémů s letitými zkušenostmi, na trhu působíme téměř 25 let. Díky naší jedinečné 4D filozofii dodáme firmám komplexní ICT řešení na míru, od projektu, přes softwarová a hardwarová řešení, až po cloudové služby. Zaměřujeme se především na vývoj, implementaci a servis Informačního systému K2 a provoz vlastního Datového centra K2.

GEDOS NOVÝ JIČÍN stavební společnost a.s.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Provádíme průmyslovou výstavbu, občanské, bytové stavby, stavby rodinných domků. Součástí poskytovaných služeb jsou i opravy, rekonstrukce, elektroinstalace, malířské a natěračské práce, montáže sádrokartonu a podhledů, venkovní úpravy aj. Pro více informací navštivte naše webové stránky.