• Detail firmy

Jan Bršťák - REELZA

Základní popis

Provádíme montáže, opravy, revize a zkoušky vyhrazených elektrických zařízení.

Adresa

Dlouhá 12
793 43 Stará Ves

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  12668605
DIČ:  CZ5710152074
Rok založení:  1991
  • Služby

Výrobky, činnosti

Elektromontážní práce Rýmařov, Olomouc, Bruntál

Zajišťujeme elektromntážní práce Rýmařov. Elektromontážní práce v bytové i průmyslové výstavbě, montáž kompenzace v rozvodnách NN.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 883 258
Fax: +420 554 211 493
E-mail: reelza@seznam.cz
WWW: www.reelza.cz

Kontaktní osoba

Jan Bršťák - Majitel

Další firmy v oboru

Dušan Bebčák

Věnujeme se projektování elektrických zařízení. Provádíme revize elektrických zařízení, strojů, elektrických spotřebičů, výbušného prostředí, vysokého napětí. Zpracováváme technickou dokumentaci elektroinstalace.

František Uher

Poskytujeme komplexní služby v oblasti BOZP. Zajišťujeme školení BOZP, služby koordinátora BOZP, revize tlakových a zdvihacích technických zařízení, technické prohlídky manipulačních vozíků atd. V rámci naší činnosti vytváříme rovněž firemní předpisy a dokumentace. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.

IHAS s.r.o.

Nabízíme odborné poradenství v oblasti bezpečnosti práce se zaměřením na průmyslové provozovny, plynová zařízení a laboratoře. Zabýváme se problematikou naplňování Nařízení vlády č. 406/2004 Sb. Zajišťujeme zpracování studií HAZOP a SIL analýz, prodej pomůcek a zařízení do výbušného prostředí, revize plynových zařízení, výpočty tlakové odolnosti, měření prašnosti, měření úniků hořlavých plynů.