• Detail firmy

Jan Brejla

Základní popis

Zabýváme se tvorbou webových stránek, grafikou a designem, hardwarem a softwarem. Používáme moderní a profesionální postupy, díky ktrerým dosahujeme skvělých výsledků. Nabízíme top kvalitu za nejnižší ceny.

Adresa

Wassermannova 927
152 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87300273
DIČ:  CZ8905270506

Výrobky, činnosti

Webdesign

Zabýváme se tvorbou webových stránek, grafikou a designem, hardwarem a softwarem.

Kontaktní údaje

E-mail: jan.brejla@red-bee.cz
WWW: www.red-bee.cz

Kontaktní osoba

Jan Brejla - Jednatel

Telefon: +420 728 524 974
E-mail: jan.brejla@red-bee.cz
Další firmy v oboru

computer design studio

Zabýváme se hlavně DTP – předtiskovou přípravou, grafickými návrhy a realizací tiskovin. Nabízíme též související činnosti - digitalizaci podkladů vč.diapozitivů, kalibraci barev, velkoplošný tisk š. 60 cm a malonákladový tisk, redakční práce, jazykovou korekturu a články na klíč. Správa a plnění databází, databázové publikování. Naším a specifickým oborem je design a produkce unikátních tkanin.

TLAMA design

Zabýváme se provozem grafického a tiskového studia. Nabízíme ofsetový a digitální tisk, grafické zpracování, tvorbu logotypů, obalů, propagačních a reklamních předmětů. Specializujeme se na tvorbu corporate identity.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.