• Detail firmy

Jan Bradáč

Základní popis

Nabídka umělecko-řemeslného zpracování kovů, kovářských a zámečnických prací. Výroba plotů, bran, mříží, svícnů, stojanů a lustrů.

Adresa

Uhřínov 6
594 41 Uhřínov

Okres: Žďár nad Sázavou
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74963538

Výrobky, činnosti

Nabídka umělecko-řemeslného zpracování kovů

, kovářských a zámečnických prací. Výroba plotů, bran, mříží, svícnů, stojanů a lustrů.

Kontaktní údaje

E-mail: kovarstvibradac@email.cz
WWW: www.kovarstvi-bradac.cz

Kontaktní osoba

Jan Bradáč - Majitel

Mobil: 775 314 190
Další firmy v oboru

BRABENEC spol. s r.o.

Zabýváme se výrobou krbových, kachlových a kovaných kamen. Naší specializací jsou kamna na míru dle Vašich přání a požadavků. Zajišťujeme instalaci, pravidelný servis a kompletní údržbu před topnou sezonou. Samozřejmostí je odborné poradenství a zaškolení do obsluhy kamen. Provozujeme podnikovou prodejnu v Želetavě a specializovanou prodejnu v Brně - Popůvkách.

Radek Urbánek - Zámečnictví

Zabýváme se zakázkovou zámečnickou výrobou. Náš výrobní program zahrnuje produkci brán (včetně pohonů a servisu), schodišť, zábradlí, drátěného programu apod.

Karol Enhof

Naše společnost se věnuje výrobě městského mobiliáře, jako jsou např. autobusové čekárny, kiosky, parkové lavičky, stojany na kola, informační vývěsní tabule, úřední desky, nádoby na odpad, květináče, kontejnery apod. Nabízíme rovněž reklamní panely - světelné i nesvětelné, reklamní stojany, reklamní poutače atd. Vyrábíme pouze z kvalitních materiálů a spolupracujeme s osvědčenými partnery.