• Detail firmy

Ján Brada

Základní popis

Svítidla, osvětlení - výroba výroba a vývoj - světelné linie z led diod - led reflektory, pásky, svítidla a Osvětlení - hliníkové profily

Adresa

Čs. armády 845/10
792 01 Bruntál

Okres: Bruntál
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  87887070

Výrobky, činnosti

Led systémy

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 909 717
E-mail: savetech@seznam.cz
WWW: www.led-systemy.cz

Kontaktní osoba

Ing. Jan Brada - Majitel

Mobil: +420 602 540 959
Další firmy v oboru

LB GASTRO, s.r.o.

Nabízíme komplexní služby v oblasti cateringu, závodního stravování a další. Zajišťujeme ozvučení a osvětlování akcí, laserové show, servis a instalaci zvukových systémů, světel a světelných efektů. Organizujeme bankety, oslavy, rauty, firemní a soukromé akce. Postavíme Vám pódium a pronajmeme zahradní párty stan. Pronajímáme pracovní a stavební stroje.

LITABA GROUP s.r.o.

Poskytujeme komplexní energetické poradenství a odbornou pomoc při řešení projektu Modrozelená úsporám. Zaměřujeme se na snižování nákladů za energie včetně zpracování analýzy ZDARMA. Zajišťujeme optimalizaci distribučních sazeb, snížení spotřeby vody, energetický audit a průkazy energetické náročnosti budov. Nabízíme volná místa pro nové kolegy, obchodníky a spolupracovníky v oblasti energetiky.

LEDuniversal MARVER STEEL s.r.o.

Provozujeme e-shop s LED osvětlením. Nabízíme LED žárovky, LED pásky, LED moduly, LED diody, LED zářivky, LED panely, LED stropní svítidla, LED stolní lampičky, LED pouliční osvětlení nebo LED průmyslové osvětlení. Prodáváme a montujeme produkty vlastní výroby i produkty jiných výrobních společností.