• Detail firmy

Jan Bordovský

Základní popis

Autorizovaný prodejce, servis a půjčovna skládacích koloběžek, dětských odrážedel, freestylových koloběžek, kickboardů a příslušenství MICRO v Ostravě. Internetová a kamenná prodejna, zkušební jízdy zdarma. Záruční a pozáruční servis.

Adresa

Sluneční 43/7
747 20 Vřesina

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  74761226
Rok založení:  2009
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- autorizovaný prodejce, servis a půjčovna skládacích koloběžek, dětských odrážedel MICRO v Ostravě. Internetová a kamenná prodejna.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 599 529 756
Mobil: +420 777 885 369
E-mail: kolobezky@mise.cz
WWW: www.skladaci-kolobezky.cz

Kontaktní osoba

Jan Bordovský - Majitel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

WORK BOSS s.r.o.

Jsme členem skupiny WINCOT PEOPLE. Zabýváme se vyhledáváním a výběrem zaměstnanců, jejich dočasným přidělením a poskytováním kompletního servisu v oblasti personálního leasingu.

ABC Českého Hospodářství a.s.

ABC Českého Hospodářství je největší české internetové B2B tržiště poptávek a nabídek s dlouholetou tradicí. Posláním tržiště ABC je zprostředkovat nové obchodní příležitosti společnostem nejen z České republiky, ale i ze zahraničí.

Auto finance s.r.o.

Zajišťujeme krátkodobé i dlouhodobé nebankovní půjčky a hypotéky bez nutnosti dokládání příjmů nebo nahlížení do registru dlužníků. Poskytujeme řešení pro Vaši finanční situaci. Zprostředkováváme nebankovní půjčky a úvěry, americké hypotéky, konsolidaci půjček, rychlé půjčky online i vyplácení exekucí nemovitostí. Nabízíme nízké úrokové sazby a nízké měsíční splátky.