• Detail firmy

Jan Blažo

Základní popis

Nabízím rekonstrukce staveb, bytů a koupelen, montáž sádrokartonu, novostavby, ploty, pokládku zámkové dlažby a další stavební práce

Adresa

Malíč 101
412 01 Velké Žernoseky

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  75949334
  • Služby

Kontaktní údaje

Telefon: +420 723 820 255
E-mail: stavby-s.p.b@seznam.cz
Další firmy v oboru

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.

Projekční kancelář Polerecký, spol. s r.o.

Zabýváme se projekční a inženýrskou činností. Zpracováváme kompletní projektovou dokumentaci staveb, provádíme autorský a technický dozor na stavbách. Klienti mohou vybírat z typových projektů rodinných domů nebo zabezpečíme individuální projekty zcela dle jejich přání a požadavků.

HAVI s.r.o.

Realizujeme pozemní a průmyslové stavby, a to novostavby i rekonstrukce většího rozsahu, rekonstrukce plášťů panelových a bytových domů, dopravní stavby (chodníky, komunikace aj.) a manipulační plochy, výstavbu dětských a sportovních hřišť. Doporučujeme využít služeb našich sesterských stavebnin, nabízejících veškerý sortiment pro vaši stavbu, byt, chalupu, zahradu. Zboží je z velké části skladem.