• Detail firmy

Jan Bezouška

Základní popis

Mezinárodní dodávková autodoprava do 3,5 tun. Oblast působení je Evropská Unie a Švýcarsko.

Adresa

Čeňka Zemana 444
439 01 Černčice

Okres: Louny
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02188139

Výrobky, činnosti

Autodoprava

Máme mnoho najetých kilometrů a zkušeností v řešení krizových nestandardně časově hektických situacích. Dokážeme improvizovat a řešit tak prakticky jakýkoli problém, který Vám brání v dokončení obchodu.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 721 962 300
E-mail: jan.bezouska@petrans.cz
WWW: www.petrans.cz

Kontaktní osoba

Jan Bezouška - Majitel

Mobil: +420 721 962 300
E-mail: jan.bezouska@petrans.cz
Další firmy v oboru

AUDO VIKTORIA s.r.o.

Zajišťujeme spedice vozidly z našeho vozového parku. Nabízíme přepravu velkoobjemovými návěsy. Provádíme servis nákladních a přípojných vozidel všech značek, diagnostiku a opravy. Nabízíme služby mezinárodní autodopravy, nadměrnou přepravu. Autorizovaný servis a prodej vozidel Iveco. Pronájem pracovní plošiny, jeřábnické práce.

Academia Liberty s.r.o.

Zaměřujeme se na poskytování služeb v oblasti poradenství a vzdělávání. Působíme v oblasti návrhů a realizace rekuperací pro rodinné domy a realizujeme rekuperační jednotky po celé ČR. Provozujeme fotoateliér - focení dětí, svateb, těhulek a novorozeňat. Nabízíme služby v oblasti realit a finančního poradenství. Zajišťujeme služby autodopravy a spedice v rámci ČR i celého světa.

PAP TRUTNOV, s.r.o.

Specializujeme se na poskytování služeb v oblasti dopravy a logistiky. Zabýváme se vnitrostátní i mezinárodní silniční dopravou, optimalizací dopravy a logistickým poradenstvím. Do našich služeb jsme také zařadili například vozový park, spedici, monitoring vozidel, kompletaci zásilek či možnost využití skladových prostorů.