• Detail firmy

Jan Beran - Stavimat

Základní popis

Prodej stavebnin, hobby a sanitárních potřeb. Nabídka izolací, dveří, nářadí, sádrokartonu, sprchových koutů, masážních boxů, obkladů, dlažeb, sanity.

Adresa

U Splavu 642
788 14 Rapotín

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  10658190

Výrobky, činnosti

Prodej stavebnin, hobby a sanitárních potřeb.

Kontaktní údaje

E-mail: beran@stavebniny-beran.cz

Kontaktní osoba

Jan Beran - Majitel

Telefon: +420 583 213 027
E-mail: beran@stavebniny-beran.cz
WWW: www.stavebniny-beran.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KORN s.r.o.

Firma zajišťuje prodej speciálních stavebních prvků pro železobetonové stavby, příslušenství pro bednění a jednorázové kruhové bednění, těsnících systémů do pracovních a dilatačních spár a pronájem, prodej lešení včetně lešenářských prací. Našimi zákazníky jsou zejména firmy specializující se na železobetonové konstrukce, firmy dodávající betonářskou ocel včetně zpracování a ukládky.

SEFRAN s.r.o.

Prodej střešních krytin a doplňků, okapových systémů, střešních latí, desek na záklop, fasádních desek (CETRIS, OSB, CEMBONIT), střešních oken aj. Výroba klempířských prvků, lemování, lišty, úžlabí aj. Doprava a rozvoz zboží, zpracování cenových nabídek.

Delfinus e-shop

Zabýváme se prodejem nábytku, bytových doplňků, koupelnových doplňků, dekorací, zahradního nábytku, zahradní techniky, sportovního vybavení, sportovní výživy a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich www stránkách.