• Detail firmy

Jan Bejda

Základní popis

Truhlářství a podlahářství.

Adresa

Jarošov nad Nežárkou 56
378 41 Jarošov nad Nežárkou

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  16817109

Výrobky, činnosti

Truhlářství

Kontaktní údaje

E-mail: martinbejda@seznam.cz

Kontaktní osoba

Jan Bejda - Majitel

Mobil: +420 607 976 434

Pobočky

Martin Bejda
Jarošov nad Nežárkou 56
378 41 Jarošov nad Nežárkou

Okres: Jindřichův Hradec
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Truhlářství TRIMA

Věnujeme se truhlářské výrobě bytového i kancelářského nábytku na zakázku. Dále vyrábíme venkovní dřevěné prvky, jako jsou pergoly, altány nebo zahradní domky. Zakládáme si na použití kvalitních materiálů. Zákazníkům nabízíme komplexní služby včetně poradenství, zaměření a montáže vyrobeného kusu. Pokrýváme zejména oblast Třeboňska a okolí.

Stavební huť Slavonice, spol. s r.o.

Hlavním zaměřením naší společnosti jsou restaurátorské práce, které jsou prováděny v souladu se současnými nároky na obnovu památkově chráněných kulturních památek. Kromě stavebních prací, které zahrnují rekonstrukce, štukatérství, kominictví apod., se zabýváme i truhlářskou, tesařskou, zámečnickou a kovářskou výrobou, dále zajišťujeme čalounické služby. V neposlední řadě se věnujeme projektování.

Füllsack Vlastimil

Zpracovávání a prodej dřeva z vlastní pily. Dodáváme stavební a truhlářské řezivo všech rozměrů (trámy, fošny, latě) i palivové dřevo. Dále vyrábíme krovy, dřevěné palety a bedny, a to standardní i atypické. Zajišťujeme pořez kulatiny, sušení řeziva a IPPC ošetření palet.