• Detail firmy

Jan Bartoš

Základní popis

Specializuji se na administrativní výpomoc a ekonomické analýzy podniků.

Adresa

xxx
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  88171531
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Administrativní ousourcing

Analýza administrativního stavu a jeho následné doplnění, starání se o činnosti, které nejsou v časových možnostech firem.

Kontaktní údaje

E-mail: janbarto.ltd@gmail.com

Kontaktní osoba

Jan Bartoš - Majitel

Mobil: +420 722 966 384
E-mail: janbarto.ltd@gmail.com
Další firmy v oboru

JKM, spol. s r.o.

Naše společnost, již od roku 1991, zajišťuje stavební dozor a správu tepelných zařízení, kotelen. Součástí poskytovaných služeb je ekonomická činnost (učetnictví a poradenství). Působíme především v Praze a Středočeském kraji.

Ing. Zuzana Exnerová

Poskytuji služby v oblasti odhadů a oceňování nemovitostí ve Středočeském kraji. Zpracuji odhady RD, pozemků, bytů, chat a chalup, administrativních budov, výrobních hal a areálů, garáží apod. Zajišťuji oceňování nemovitostí pro dědická řízení. Ceny jsou individuální, dle náročnosti, rozsahu provedených prací, způsobu ocenění či požadovaného termínu. Orientační ceník je uveden na stránkách firmy.

AP Sinfera s.r.o.

Zaměřujeme se na dodávku hutního materiálu, především svitkových plechů válcovaných za tepla a tlustých kvarto plechů v jakostech S235 a S355. Okrajově dodáváme profilovou ocel I, U, IPE, HEA, HEB, v tyčích a kulatiny. Nabízíme profesionální poradenství v hutnickém průmyslu.